Podia en artiesten

Hoofdpodium

12:00Harmonie de Gele Rijders
Sinds 1927 de harmonie van Wittevrouwenveld.
13:00Vooropleiding Dans Venlo / ArtEZ Dansacademie
50 jonge talenten dansen 5 originele Nederlandse dansen in prachtige kostuums.
13:20Angelina
Maastrichtse zangeres zingt grenzeloze liedjes met ambiance.
13:55La danse des Aztèques
Azteken-krijgsdansen uit Mexico met authentieke kostuums.
14:30Devil’s Tone
Vijfkoppige swingende Limburgse bluesformatie.
15:45La Compagnie Tahoungan
16 artiesten presenteren spectaculaire Afrikaanse traditionele dansen, percussie. muziek, met steltlopen en vuurspuwen.
17:00Erwin
Toppunt van Maastrichtse ambiance.
17:45Zitakula
Opzwepende afrofunk uit Amsterdam.
19:00Amariszi
Feest met Balkan-pop op z’n best.

Naar boven

Jo Heuts Verf – danspodium

11:15Senioren Drumband Mestreech
Maastrichtse trommelaars van toen, opnieuw gestart in 2012.
12:00La danse des Aztèques
Azteken-krijgsdansen uit Mexico met authentieke kostuums.

12:20Dansstudio Switch
Streetdance, Hiphop en Breakdance door de beste wedstrijdteams.

12:50Bert en Angelique
Feestelijke Maastrichtse levensliedjes.
13:25Kumulus Jazzdance (deel 1)
Jong talent uit Maastricht danst jazzy. / groep Jazz 1
13:45Salsa y Más
Latin dance showgroep danst Salsa en meer.
14:10Roots - Youth Folk Company (deel 1)
Vier betoverende folkloristische dansen uit Ossetië, Bulgarije en Egypte.
14:35Kumulus Jazzdance (deel 2)

Jong talent uit Maastricht danst jazzy. / groep Jazz Beginners+
15:00Roots - Youth Folk Company (deel 2)
Vier betoverende folkloristische dansen uit Armenië, Hongarije en Polen.
15:25African dance UWC Maastricht
Spetterende show door dansgroep United World College.
15:50La danse des Aztèques
Azteken-krijgsdansen uit Mexico met authentieke kostuums.
16:20Joo Janssen Band
Feestelijke mix van reggae, country, funk, rhythm- and- blues en rock.

Naar boven

Podium Cultuurplein

11:45Jeugddrumband WVV’28
Jonge trommelaars uit Wittevrouwenveld sinds 1928.
12:00Kundabuffi Kindertheater presenteert:
‘Moeder aarde en de Kokakolakid’

Over de geschiedenis van de aarde en het kleurrijke leven van de mensen.
13:15La danse des Aztèques

Azteken-krijgsdansen uit Mexico met authentieke kostuums.
13:30

Officiële opening van het festival


Rob de Jong, directeur vastgoed Avenue2
13:45Get Aanders
Maastrichtse zangers brengen stemming met ambiance.
14:30Kundabuffi Kindertheater presenteert:
‘Moeder aarde en de Kokakolakid’

Over de geschiedenis van de aarde en het kleurrijke leven van de mensen.
15:45Salsa y Más
Latin dance showgroep danst Salsa en meer.
16:10Ziesjoem
Maastrichtse ambiance met meeslepende piratensongs.
16:45Dance Centre Benito Deane
Showtime met wedstrijdgroepen Hip Hop, Breakdance, Zumba, Urban Jazz.

Naar boven